Редкліфф зніме фільм про свого дублера, якого паралізувало

Про це пише Deadline.

Sky і HBO Documentary Films створюють фільм «Девід Холмс: Хлопчик, який вижив» про колишнього дублера Деніела Редкліффа у фільмах про Гаррі Поттера. Це історія дорослішання чудового гімнаста-підлітка, який був паралізований після нещасного випадку на знімальному майданчику «Дарів смерті: Частина 1». Британський актор став виконавчим продюсером цієї документалки.

Зйомки у «Дарах смерті: Частина 1» стали трагічними для Холмса. Коли стався вибух, який був частиною запланованого трюку, хлопець упав на землю. Падіння призвело до травми хребта, яка залишили його паралізованим від грудей донизу.

Завдяки відвертим особистим кадрам, знятим протягом останнього десятиліття, залаштунковим матеріалам каскадерської роботи Холмса, сценам його теперішнього життя та інтимним інтерв’ю з ним, Редкліффом, друзями, родиною та колишньою командою, фільм підіймає універсальні теми життя з труднощами, дорослішанням і зв’язками, які об’єднують людей.

Фільм вийде наступного місяця. Редкліфф став виконавчим продюсером разом із Холмсом, режисером Деном Хартлі, Сью Латімер, Сарою Спахович, Ненсі Абрахам, Лізою Геллер, Тіною Нгуєн і Поппі Діксон.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>