Зеленському відмовили у телевиступі під час церемонії вручення премії «Оскар»

премія "Оскар"
Американська кіноакадемія вдруге відмовилася від трансляції виступу президента України Володимира Зеленського під час вручення премії «Оскар»

Про це повідомляє журнал Variety з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, з проханням надати слово Зеленському під час церемонії вручення премії до Академії звернувся агент голлівудського агентства з найму акторів WME Майк Сімпсон. Проте його пропозицію відхилили. Представники Американської кіноакадемії відмовилися коментувати цю інформацію.

Як додають у виданні, це вже вдруге Американська кіноакадемія відмовила Зеленському у виступі. На попередній церемонії, 2022 року, проти цього виступив продюсер «Оскара» Вілл Пекер. За інформацією джерел, він висловив стурбованість тим, що Голлівуд приділяє увагу Україні лише тому, що постраждалі від конфлікту – білі. Водночас він вважає, що Голлівуд ігнорує війни по всьому світу, які стосуються людей з іншим кольором шкіри.

Чим обґрунтована відмова цьогоріч, не відомо.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>