Уряд схвалив механізм примусової евакуації дітей із зон активних бойових дій

Львівський вокзал, евакуація, вимушені переселенці, біженці
7 березня Кабінет міністрів України схвалив механізм примусової евакуації дітей за супроводом одного з батьків або іншого законного представника​​​​​​​ із зон активних бойових дій

Про це інформує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

«Обов’язок держави – оберігати життя і здоров’я дитини. Прийняте сьогодні рішення має спонукати батьків більш зважено підходити до питання евакуації їхніх дітей. Якщо дорослі не спроможні подбати про безпеку дитини, то це має зробити держава», – заявила віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук.

Повідомляється, що підставою для обов’язкового виїзду відтепер є рішення обласних військових адміністрацій, погоджене з військовим командуванням та Координаційним штабом з питань проведення обов’язкової евакуації населення.

Примусове вивезення дітей здійснюватиметься за супроводом одного з батьків, або особи, яка її замінює, іншого законного представника.

«Діти, що опинилися у зоні проведення бойових дій, не можуть самі про себе подбати. Тому вся відповідальність за них – на дорослих. Відмова батьків чи опікунів евакуювати дитину не допускається. Адже йдеться про її життя», – наголошують у Мінреінтеграції.

Нині під примусову евакуацію припадають діти із міста Бахмут.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>