Румунія вирішила закрити Російський центр культури і науки

МЗС Румунії викликало посла РФ, аби повідомити йому про рішення закрити Російський центр культури та науки, який діяв у Бухаресті з 2013 року
Про це пише Digi24.

«На вимогу міністра закордонних справ Богдана Ауреску посол Російської Федерації в Бухаресті був викликаний у вівторок, 21 лютого 2023 року, до штаб-квартири МЗС, щоб бути повідомленим про рішення румунської влади призупинити діяльність Російського центру культури та науки в Румунії», — заявили в МЗС Румунії.

Російському послу нагадали про випадки, коли Центр спотворював історичну правду на рівні румунської громадської думки. Особливо яскраво це проявилося після повномасштабного вторгнення РФ до України, зазначили у румунському зовнішньополітичному відомстві.

«Своїми діями Центр безповоротно відійшов від своїх природних цілей зміцнення культурних зв’язків і, на жаль, перетворився на інструмент пропаганди», — підкреслили там.

Діяльність Центру буде зупинено найпізніше до 20 серпня 2023 року.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>