Для великого наступу на Донбасі росіяни використають авіацію, — ГУР

авіація
Бойова авіація країни-терориста розміщена в основному на території РФ, щонайменше за 200 км від Державного кордону України поза досяжністю вогню українських сил

Про це повідомило Головне управління розвідки МО України, 19 лютого, в telegram-каналі.

Про це представник воєнної розвідки України Андрій Юсов повідомив у коментарі “Kyiv Post”. Він зазначив, що за оцінками ГУР МО України росіяни можуть використовувати авіацію для підтримки наземних сил окупантів на сході України.

«Ці сили в першу чергу можуть бути використані на Донбасі. Наступ Росії на сході триває, і це реалізація плану Путіна щодо захоплення до кінця березня територій Донецької та Луганської областей», – сказав Андрій Юсов.

Проте представник ГУР прогнозує, що спроба Москви завоювати східні регіони України зазнає невдачі — з літаками чи без них.

«Росії не вдасться реалізувати цей план. Щоб захистити Україну, нам потрібно посилити не лише нашу ППО, а й авіацію зокрема», – додав представник ГУР МО України.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>