В районі Маріуполя зараз до 40 тис. військових РФ

окупанти  Маріуполь
В окупованому Маріуполі розбито три табори підготовки мобілізованих, також є два полігони для злагодження російських військ

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в етері Еспресо.

«Продовжується накопичення військ. Близько 35-40 тис. російських військ перебуває в та навколо Маріуполя. Концентрація дуже висока, є війська, які повідводили від Донецька та Луганська, є нові підрозділи, є мобілізовані», — наголосив він.

За даними Андрющенка, у місті розбито три табори підготовки мобілізованих, також є два полігони для злагодження, доукомплектування.

«Росіяни розповідають, що їх готують для атак на Вугледар та Запоріжжя, що є нібито наказ взяти їх протягом лютого. Їх дуже багато, але техніки не дуже багато і вона стара. З консервації їдуть танки Т-62, старі БМП-1. Також окупанти виводять техніку з ладу, її тягнуть в місто з Запорізького напрямку і в Новоазовський район, там де рембази», — підсумував радник.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>