Українська розвідка співпрацює з людьми з близького оточення Путіна – представник ГУР

Українська розвідка співпрацює з людьми з близького оточення Путіна – представник ГУР

Головне управління розвідки Міністерства оборони України співпрацює з людьми з близького оточення російського президента Володимира Путіна.

Про це розповів представник ГУР МОУ Андрій Черняк в інтерв’ю грецькому виданню “Iefimerida“.

“На війні ми використовуємо всі засоби, дозволені законом. Ми знайшли механізми співпраці навіть з людьми, які є дуже близькими до Путіна. Ці люди поза всякими підозрами, вони відомі як прихильники “великої Росії””, – повідомив Черняк.

За його словами, не багато російських високопосадовців співпрацюють з ГУР через дружні почуття до України. Водночас за його словами, в оточенні Путіна є доволі багато людей, які не підтримують поточну політику РФ щодо України, зокрема повномасштабну війну.“Усі вони роблять це заради власної вигоди – це в їхніх інтересах. Хтось, щоб урятувати своє життя. Хтось тому, що втрачає гроші. Після вторгнення в Україну низка людей почали дуже швидко втрачати гроші та вплив. Їм це не подобається”, – пояснив він.

Представник ГУР вважає, наразі ці люди не готові до будь-яких переворотів у РФ, але “якщо він (Путін, – Ред.) втратить владу, вони його знищать”.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>