Росія кидає у найризиковіші атаки представників нацменшин, там росте незадоволення

Російське командування кидає військовослужбовців несловянських національностей  у найризикованіші атаки, через це серед них росте невдоволення.

ДжерелоГенштаб ЗСУ

Деталі: Зазначається, що у зв’язку з втратами продовжуються заходи з примусової мобілізації на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

На Волинському та Поліському напрямках триває ротація підрозділів ЗС Білорусі,   залучених до прикриття ділянки кордону. У прикордонних районах ведеться   розвідка БпЛА. Є загроза ракетних та авіаційних ударів з території і Білорусі.

На Сіверському напрямку росіяни продовжують посилено охороняти ділянку українсько-російського кордону. Ворог обстріляв із мінометів та артилерії райони населених пунктів Миколаївка Чернігівської області та населених пунктів Заруцьке, Журавка, Білопілля, Іскрисківщина Сумської області. Підрозділи противника продовжують ведення повітряної розвідки.

На Харківському напрямку ворог веде бойові дії для утримання   рубежів. Здійснював обстріли із артилерії різних калібрів зокрема неподалік Руських та Черкаських Тишків, Питомника, Борщової, Руської Лозової, Чугуєва. Ворожа розвідка боєм в районі населеного пункту Уди повністю провалилася. Окупанти зазнали втрат та відійшли.

На Слов’янському напрямку противник намагається створити умови для відновлення наступу в напрямку Слов’янська. Здійснював вогневе ураження із танків, ствольної та реактивної артилерії біля Великої Комишувахи, Долини, Чепіля, Дібровного, Новомиколаївки та інших.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>