Росія не досягла жодної зі своїх стратегічних цілей за 100 днів повномасштабної війни, — британська розвідка

російські військові

Росіянам не вдалося досягти своїх початкових цілей з 24 лютого — захопити Київ та центри влади України — завдяки стійкому опору українців

Про це повідомляє військова розвідка міністерства оборони Великої Британії.

У відомстві зазначають, що росіянам не вдалося досягти своїх початкових цілей — захопити Київ та центри влади України. Завдяки стійкому опору українців та нездатності росіян убезпечити себе на аеродромі в Гостомелі в перші 24 години, наступальну операцію Росії вдалося відбити.

Після провалу початкового плану через помилкові припущення при плануванні та погане тактичне виконання, РФ адаптувала свій оперативний план та сфокусувала увагу на Донбасі.

Росія зараз досягає тактичного успіху на Донбасі, російські війська створили та зберегли імпульс і нині, схоже, володіють ініціативою над українським опором. Війська РФ контролюють понад 90% Луганської області та, ймовірно, встановлять повний контроль у найближчі два тижні, вважають у міноборони Великої Британії.

Ці недавні тактичні успіхи Росії стали можливими завдяки значним втратам ресурсів та через концентрацію сил та вогню на одній частині загальної кампанії.

Водночас Росія не змогла створити маневр чи рух на інших фронтах чи напрямках та змушена була перейти до оборони.

У порівнянні з початковим планом росіян, жодна зі їхніх стратегічних цілей не була досягнута. Для того, щоб Росія досягла хоч якогось успіху, їй знадобляться постійні великі інвестиції людської сили та оснащення, і, це ймовірно, потребуватиме ще значного часу.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>