Оточення Путіна вважає війну в Україні “катастрофічною помилкою”, – Bloomberg

Оточення Путіна вважає війну в Україні "катастрофічною помилкою", – Bloomberg

Через зростання військових втрат оточення президента Росії Володимира Путіна вже ставить під сумнів його рішення вторгнутися до України. Сам він упевнений в тому, що росіяни готові на жертви заради його бачення “національної величі”.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg, інформує .

Як заявили 10 джерел на умовах анонімності, деякі члени елітного оточення Путіна називають війну проти України “катастрофічною помилкою, яка відкине країну в минуле на багато років”.

Крім того, наближені до президента не бачать жодних шансів, що Путін змінить свій курс, як і перспектив внутрішнього спротиву. Частина з них всерйоз побоюється, що той вдасться до ядерної зброї.

За їхніми словами, Путін все більше і більше покладається на вузьке коло безкомпромісних радників і відкидає спроби інших попередити його про згубні економічні та політичні витрати.

Зокрема, свої дії він пояснює тим, що хоча Росія і заплатить величезну ціну за агресію проти України, Захід нібито не залишив йому іншого вибору. Він також упевнений, що санкційний “економічний бліцкриг” провалився, а російська економіка швидко адаптується.

Джерела стверджують, що Путін як і раніше впевнений у високій підтримці громадськості та в тому, що росіяни готові піти на великі жертви заради його бачення національної величі.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>