Росія посилила роль авіації флоту, щоб контролювати Чорне море

Росія посилює залучення морської авіації Чорноморського флоту для контролю та операцій в акваторії Чорного моря, повідомляє британська розвідка —  розвідувальний огляд Міноборони Британії про російсько-українську війну від 2 жовтня

Зазначається, що останніми тижнями авіаційна компонента почала відігравати особливо значущу роль в операціях ЧФ РФ. Зокрема, літаки патрулюють з повітря, щоб на ранній стадії виявляти морські дрони.

Ключову роль у цій діяльності для РФ відіграє літак-амфібія Бе-12, який вилітає з баз в окупованому Криму.

Водночас літаки Су-24 (FENCER і FLANKER за кодифікацією НАТО) залучають до ударних операцій − зокрема, до таких, як останній удар по острову Зміїний.

Дослівно розвідка: «Оскільки все більше діяльності флоту, ймовірно, зміщується до Новоросійська, з огляду на зростання загрози для Севастополя, Росія намагається використовувати спроможності морської авіації, щоб проєктувати силу на північно-західний район Чорного моря».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>