Грузинські добровольці загинули в оточенні під Бахмутом

Засновник і командир «Грузинського національного Легіону» Мамука Мамулашвілі розповів, що загиблі грузинські добровольці воювали за Україну у складі добровольчого батальйону «Карпатська Січ»

Про це він сказав в ефірі телеканалу «Еспресо».

«Грузинські добровольці загинули в оточенні під Бахмутом. Це були хлопці з Грузії, які воювали за Україну у складі добровольчого батальйону «Карпатська Січ». Хлопці потрапили до оточення. Вони відмовилися здаватися у полон окупантів. Росіяни накрили їх важким вогнем з артилерії. За час війни в Україні загинуло вже 33 добровольці з Грузії. Грузія пожертвувала багатьма життями для підтримки України», — зазначив Мамулашвілі.

Командир «Грузинського національного Легіону» Мамука Мамулашвілі. Фото: Арміяінформ

Командир «Грузинського національного Легіону» також додав, що у Грузії смерті хлопців спричиняють тільки наплив нових добровольців в Україну.

«Грузія знайома з ситуацією, яка зараз розгорнулася в Україні. Грузинське суспільство підтримує Україну та співчуває всім українцям», — наголосив Мамулашвілі.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>