Зеленський попросив Штайнмаєра посприяти визнанню Голодомору геноцидом

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром у Києві просив його посприяти тому, щоб Бундестаг визнав Голодомор геноцидом українського народу.

Як пише «Європейська правда«, про це йдеться в опублікованій Офісом президента заяві за підсумками зустрічі.

«Глава Української держави також звернувся до Президента Німеччини з проханням сприяти визнанню Бундестагом Голодомору геноцидом українського народу, що, на думку Володимира Зеленського, є особливо важливим цього року», — зазначають у ній без інших деталей.

У комюніке німецької сторони це питання не згадують.

Нагадаємо, минулого тижня глава МЗС України Дмитро Кулеба закликав парламенти світових держав визнати Голодомор геноцидом до 90-ї річниці цих подій, наголошуючи, що це особливо важливо зараз, коли Росія здійснює черговий геноцид українського народу.

Він також окремо зазначив, що розраховує на визнання Бундестагом того факту, що Голодомор 1932-33 років був геноцидом українців. У минулі роки МЗС Німеччини виступало проти цього.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>