Світло повернулося у понад 3500 населених пунктів, ще 300 досі знеструмлені

Світло повернулося у понад 3500 населених пунктів, ще 300 досі знеструмлені

Вівторок, 11 жовтня 2022, 09:22 —

Фахівці повернули електроенергію у понад 3500 населених пунктів, проте ще 301 залишається знеструмленим після масованих російських обстрілів у понеділок.

Про це повідомляє ДСНС.

Внаслідок обстрілу у понеділок сталось влучання по об’єктах критичної та цивільної інфраструктури у 12 областях та Києві, де виникло понад 30 пожеж, які силами ДСНС ліквідовані.

Залишаються знеструмленими 301 населений пункт у Київській, Львівській, Сумській, Тернопільській та Хмельницькій областях.

Для забезпечення електропостачання служба залучила 22 електростанції, зокрема, 15 для закладів охорони здоров’я у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Чернігівській областях, а також 7 електростанцій для об’єктів критичної інфраструктури.

За інформацією енергетиків, відновлено електропостачання до 3571 населених пунктів у Полтавській, Сумській, Тернопільській, Львівській, Київській та Хмельницькій областях.

До гасіння пожеж та аварійно-рятувальних робіт залучалися понад тисячу осіб та близько 120 одиниць техніки ДСНС.

За попередніми даними загинуло 19 людей, ще 105 були травмовані.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>