На українців чекає найхолодніша зима за останні десятиліття, — голова Нафтогазу

тепло-труба

Про це голова Нафтогазу Юрій Вітренко сказав в інтерв’ю The Guardian.

За його словами, температура в приміщеннях буде на рівні 17-18°C, що приблизно на чотири градуси нижче норми. При цьому сам опалювальний сезон почнеться пізніше і закінчиться раніше, ніж зазвичай.

Вітренко також порадив українцям запастися теплим одягом і ковдрами на випадок, якщо температура на вулиці впаде до -10 градусів.

Глава Нафтогазу підкреслив, що багато аспектів проведення опалювального сезону залежать від допомоги міжнародних партнерів, оскільки Україні потрібні кошти для імпорту газу.

«Без фінансової підтримки нам буде не вистачати газу, а це буде означати, що у нас будуть дуже високі ризики виходу з ладу енергосистеми. Будуть відключення на великих ділянках», — підкреслив Вітренко.

Також він додав, що Україні необхідно закупити ще 2 млрд кубометрів газу, в іншому випадку «деякі домогосподарства не отримають достатньо тепла і буде дуже холодно».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>