Зеленський пояснив, чому під час війни важливо продовжувати ремонт доріг

Про це повідомляє Офіс президента.

Відповідну заяву Зеленський зробив під час наради з представниками компаній-підрядників будівництва автомобільних доріг в Україні щодо особливостей спорудження інфраструктурних об’єктів в умовах повномасштабної російської агресії.

Президент висловив подяку за те, що компанії продовжують працювати в Україні навіть після вторгнення РФ, а також за допомогу й підтримку в підготовці оборони українських міст і мережі автодоріг.

«Усі потужні будівельні компанії все це робили», – сказав Зеленський.

Він також наголосив на важливості реалізації плану, який передбачає будівництво об’єктів інфраструктури згідно з вимогами воєнного часу.

«Сьогодні інфраструктура стає галуззю не комфорту, а необхідності та обороноздатності держави через те, що є і зброя, і зерно, і металургія. Тому що стосується залізниці, доріг, мостів та тунелів, то нам потрібно перейти до максимально безпечного процесу, щоб ми були готові до будь-яких ударів ракет і блокувань», – підкреслив Зеленський.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>