Зеленський ввів у дію рішення про реєстр олігархів

Зеленський

Про це повідомляється на сайті президента України.

«Ввести в дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 29 червня 2022 року «Про затвердження Положення про реєстр осіб, які мають значну економічну і політичну вагу в суспільному житті (олігархів), порядок його формування та ведення», — сказано в повідомленні.

Положення, яке набирає чинності, визначає порядок формування та ведення реєстру олігархів, а також порядок занесення даних до Реєстру та отримання до нього доступу. Він вестиметься в електронній формі та державною мовою. При цьому реєстр є публічним, але туди не вноситься інформація, яка містить державну таємницю, або є службовою. А внесені до реєстру відомості не можуть бути визнані конфіденційними.

Сам реєстр може створюватися і вводитися в експлуатацію в кілька етапів — наприклад, модульно, в залежності від пріоритетності завдань і доступності ресурсів для його функціонування.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>