Швейцарія схвалила шостий пакет санкцій проти РФ, що передбачає нафтове ембарго

У п’ятницю, 10 червня, Федеральна рада Швейцарії ухвалила рішення про введення нових санкцій ЄС проти Російської Федерації та Білорусі за повномасштабне вторгнення в Україну.

Про це повідомляє пресцентр Федеральної ради.

У відомстві пояснили, що шостий пакет санкцій ЄС включає ембарго на сиру нафту та деякі нафтопродукти з Росії. Це ембарго поступово набуде чинності в ЄС і набуде повної чинності на початку 2023 року після низки перехідних періодів.

Разом з тим у фінансовій сфері тепер заборонено надання аудиторських та бізнес-консультаційних послуг. Крім того, ЄС забороняє компаніям розміщувати рекламу в контенті, створеному або трансльованому певними російськими ЗМІ, такими як Russia Today або Sputnik.

“10 червня Федеральна рада прийняла рішення про вжиття цих заходів і доручила Федеральному департаменту економіки, освіти та досліджень (EAER)  адаптувати постанову про заходи у зв’язку з ситуацією в Україні. Крім того, EAER разом з FDF і DETEC детально вивчать наслідки для Швейцарії введення нафтового ембарго” – резюмували у Федеральній раді Швейцарії.

До того ж Федеральний департамент економіки, освіти та досліджень (EAER) розширив фінансові та візові санкції ще приблизно на 100 осіб.

Серед них – військовослужбовці, відповідальні за звірства, скоєні в Бучі, особи, які працюють у сфері політики та дезінформації/пропаганди, а також деякі олігархи та члени їхніх сімей. Таким чином, швейцарський список осіб і юридичних осіб, які підпадають під санкції, ідентичний списку ЄС..

У відомстві додали, що зміни набудуть чинності у Швейцарії о 18:00 10 червня 2022 року.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>