Глава Міноборони Естонії: війну треба закінчити не дипломатією, а вибити росіян з України

Міністр оборони Естонії Калле Лаанет переконаний, що Україна виграє війну, а для Росії війна має закінчитись реальною поразкою.

Про це пише ERR, повідомляє «Європейська правда».

«Я думаю, що Україна вийде з цієї війни переможцем. Чому я так вважаю? Тому що українці продемонстрували неймовірні бойовий дух та здатність до опору. Крім того, Захід зрештою зрозумів, що Україна бореться не лише за себе, а й за нас І, звичайно, керована Путіним армія і він сам припустилися дуже багато помилок до початку вторгнення»,- сказав Лаанет.

За його словами, у російських військ зброї може бути достатньо, але питання у тому, в якому воно стані.

Крім того, позиція західних країн у питанні допомоги Україні суттєво змінилася, зазначив міністр оборони.

«Якщо всі західні союзники заявляють, що Україна має виграти цю війну, то для мене питання в тому, чого ми тоді тягнемо? Надамо навчання у достатньому обсязі, системи озброєння, щоб було якнайменше загиблих серед мирного населення. Тобто потрібно якомога швидше закінчити цю війну. Не дипломатією. Росіян потрібно просто вибити з території України», – заявив Лаанет.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>