Повз Землю за кілька днів пролетить величезний астероїд

Астероїд діаметром 1,8 км 27 травня пролетить повз нашу планету на відстані 4 млн км, що майже вдесятеро більше відстані між Землею і Місяцем

Про це повідомляє Science Alert з посиланням на дані Центру вивчення навколоземних об’єктів.

Як зазначається, 27 травня повз Землю пролеить величезний астероїд, який в чотири рази перевищує розмір Емпайр-стейт-білдінг і скаладає в діаметрі 1,8 км.

Хоча враховуючи розміри об’єкту, NASA кваліфікувало його як «потенційно небезпечний», хвилюватися не варто: астероїд 7335 пролетить повз нашу планету на відстані приблизно 4 мільйони кілометрів. Це майже в 10 разів більше середньої відстані між Землею і Місяцем.

Таку кваліфікацію астероїду агентство дало через те, що якщо колись його орбіта перетнеться з орбітою Землі, це може вплинути на нашу планету.

У NASA також кажуть, що астероїд 7335 – найбільший астероїд, що наблизиться до Землі у 2022 році.

Швидкість руху цього каменя складає 76 тис. км на годину, тобто він у 20 разів швидший за кулю. Наступного разу він пролітатиме повз Землю в 2055 році, але очікується, що тоді його траекторія буде ще дальшою від Землі – на відстані, що у 70 разів перевищує відстань від Землі до Місяця.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>