Українці продовжують масово повертатися додому: лише за добу з-за кордону приїхали майже 44 тисячі людей

Українці продовжують активно повертатися з-за кордону додому. Так, за даними прикордонників, лише за минулу добу, 22 травня, до країни в’їхало понад 47 тисяч людей, з яких майже 44 тисяч – українці. При цьому виїхали – більше ніж 32 тисячі

Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон, передає «Еспресо.Захід«.

З України минулої доби вибули понад 32 тисячі людей. Більше ніж 19 тисяч з них перетнули кордон на польсько-українській ділянці, решта прослідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови. Водночас прибули до України за добу понад 47 тисяч людей, з них майже 44 тисяч – українці.

«Тенденція щодо збільшення кількості громадян, які повертаються до України, наразі зберігається», — зазначили прикордонники.

Також за добу 22 травня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули майже 80 тисяч людей. Проїхали через кордон понад 18 тисяч транспортних засобів.

Крім того, оформлено 162 вантажівки з гуманітарною допомогою.

Прикордонники нагадують, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>