Військові, які беруть участь у бойових діях, отримують 3 тис. грн на добу

За день, коли беруть участь у боях, українські військові заробляють 3 тис. грн, а за небойовий — 1 тис. грн

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передає Укрінформ.

«З початку війни, з 24 лютого, було збільшено грошове забезпечення для всіх військовослужбовців на 30 тис. грн на місяць у випадку, якщо немає боїв. І з розрахунку 100 тис. за місяць військовослужбовцю, який безпосередньо бере участь у боях. Якщо поділити на дні, тут іде розрахунок, що небойовий день, але під час війни, для військовослужбовців — це тисяча грн. Якщо ми говоримо про день, коли йдуть бої, то це 3 тис. грн на день», — зауважила вона.

Кількість бойових днів кожного військового повідомляють підрозділи ЗСУ. Міноборони перераховує кошти військам, і вони платять воїнам. Станом на 10 травня міністерство передало 34,5 млрд грн: це матеріальне забезпечення та доплати по 30 тис. грн на місяць.

«Далі ми плануємо вже до 20 травня сплатити ще 34 млрд грн на війська, і це вже будуть виплати бойові й інші виплати», — додала Ганна Маляр.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>