США голосуватимуть за законопроєкт про ленд-ліз для України

США голосуватимуть за законопроєкт про ленд-ліз для України
Регламентний комітет Палати представників США у середу, 27 квітня, розгляне законопроєкт про ленд-ліз для України.

За повідомленням комітету він збереться о 14:00 за місцевим часом (о 21:00 за київським) у Капітолії, щоб розглянути акт S. 3522 – Закон про ленд-ліз на захист демократії в Україні (The Ukraine Democracy Defense Lend-Lease Act of 2022).

За словами керівника Офісу президента України Андрія Єрмака, якщо закон ухвалять, це надасть можливість значно прискорити постачання озброєння, транспорту, продовольства та іншої допомоги в оренду чи безкоштовно з США в Україну.

Програма ленд-лізу первинно була системою, за якою США частково безкоштовно передавали своїм союзникам у Другій світовій війні боєприпаси, техніку, продовольство і стратегічну сировину, включно з нафтопродуктами.

Крім того, Міністерство оборони США створило центр управління для координації постачання та оптимізації доставлення військової допомоги Україні у Німеччині, в зоні відповідальності Європейського командування США.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>