США може визнати Росію державою-спонсором тероризму, — Держдеп

Представники Держдепартаменту США розглядають усі доступні для них інструменти, щоб притягнути Росію до відповідальності за війну в Україні, включаючи можливість визнання її державою-спонсором тероризму

Про це повідомляє CNN, із посиланням на заяву речника Держдепартаменту США Нед Прайс.

«Ми уважно вивчаємо факти. Ми уважно розглядаємо закон», – відповів він на  запитання журналістів про можливість визнати Росію державою-спонсором тероризму. За його словами,  такий процес може зайняти кілька тижнів, перш ніж рішення буде прийнято.

«Незалежно від того, чи матиме ми повноваження на це, чи на щось інше, що дозволятиме нам закон, ми будемо застосовувати їх, якщо вони будуть ефективними та доречними».

Згідно із законодавством США, держава-спонсор тероризму — це країна, яка «неодноразово надала підтримку актам міжнародного тероризму». Наразі до таких країн відносять Північну Корею, Іран, Кубу та Сирію. Додавання до цього списку РФ має привезти до нового розширення санкцій.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>