Порошенко: у нас є елітний спецназ для особливих завдань, ніхто з убивць українців не має відчувати себе у безпеці

Петро Порошенко в інтерв´ю Радіо Свобода зазначив, що жоден вбивця, який катував українських громадян, не має залишитись безкарним.

«Я не відкрию таємницю, я дуже детально володію цією інформацією як колишній Верховний Головнокомандувач ЗСУ – у нас є спецрезерв Головного управління розвідки. Це елітний офіцерський спецназ, який передбачений, щоб виконувати завдання за кордоном», – зазначив Петро Порошенко.

«Свого часу у нас була дуже плідна співпраця із Моссадом. Ви знаєте, можна казати, що це «просто путін», але ми маємо звірів, які по-звірячому вбивали абсолютно без будь-якої необхідності людей зі зв’язаними руками, які були виставлені вздовж дороги, їх просто розстрілювали. І їх не поховали», – говорить Порошенко.

«Я хочу наголосити, що ніхто, хто скоює такі злочини проти людяності, ніхто з тих, хто так розстрілював українців, не може і не має відчувати себе в безпеці», – попередив п’ятий Президент.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>