Лондонська біржа LME заборонила розміщення низки металів із РФ на своїх складах

Лондонська біржа металів (LME) ввела заборону на розміщення на своїх складах кольорових металів із РФ, у тому числі міді, свинцю, алюмінію та алюмінієвих сплавів.

Про це йдеться в оголошенні LME від 1 квітня.

Таке рішення ухвалили в рамках санкцій Великої Британії, якими запровадили додатковий тариф у 35% на імпорт ключових російських товарів, включаючи алюміній, горілку та оцет.

«Після оголошення Великою Британією додаткових 35% мит на імпорт російської міді, свинцю, первинного алюмінію та алюмінієвих сплавів дане повідомлення оголошує про негайне призупинення розміщення марок металів, перерахованих у додатку 1, на складах, зареєстрованих на LME у Великій Британії, якщо тільки склад не зможе довести, що дата вивезення з Росії була до 25 березня 2022», — йдеться у заяві LME.

Відповідно до додатка 1, заборона вводиться в тому числі на мідь «Норнікеля» та «Уралелектромеді», алюміній «Русала», вироблений у Красноярську, Братську, Саяногорську, Новокузнецьку та Волгограді, а також на Кандалакшському та Богучанському заводах, алюмінієві сплави «Сеал і К», «Пермцветмета» та Братського алюмінієвого заводу «Русала», та свинець, виготовлений на заводі «Фрегат».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>