Про держпереворот Зеленський дізнався не від СБУ, це СБУ дізнались про «переворот» від Зеленського

Дивна штука: про держпереворот Зеленський виявляється дізнався не від СБУ, а це СБУ дізнались про «переворот» від Зеленського під час ганебного прес-марафону.

Тоді хто злив цю інфу Зеленському? Може ФСБ через свого крота в оточенні президента?

Нижче – #інсайд від Володимира Ар’єва:

Подзвонив мені знайомий з СБУ, крізь сміх розповів історію. Коли закінчилась прес-конференція Зеленського, в офісі президента почали дзвонити в СБУ — давайте нам матеріали по держперевороту — хто, де, коли, НСРД ітд. Виявилось, що жодних (!) матеріалів в природі не існувало.

Крайнього знайшли швидко — начальника контррозвідки Руснака, якого указом Зеленського вчора звільнили, а вся контора на Володимирській зараз ламає голову щоб таке придумати за день, щоб врятувати президента і самим не виглядати ідіотами. Всі притомні розуміють, що це завдання з області ненаукової фантастики, тому намагаються начальству на очі не попадати. Але провадження довелося порушити, бо так сказали.

Далі. Оскільки професіональні братись за цю історію не хочуть, почали шукати вірних. Знайомий назвав одне прізвище, яке зараз реально розглядають на призначення замість Руснака. Я відмовився вірити і писати його тут не буду, але він наполягав, що це не жарт. Якщо це правда, то це дійсно не жарт і вкладається в послідовний розвал розвідувальних органів. Бо якщо ця особа робила все, що їй сказали і казала все, що написали в ТСК ВР по вагнерівцям, то очолити контррозвідку — зовсім не смішно, а ворожі розвідки розгуляються в Україні одразу, як відсміються. Сподіваюсь, цього не станеться. А ще сподіваюсь, що жарт, який розтягнувся на 2,5 роки, закінчиться якнайшвидше.

Мабуть, краще сьогодні на вулицю не виходити, бо СБУ хапатиме за руки перехожих, щоб призначити винними у завтрашньому «державному перевороті» Зеленського.

https://newsua.one/news-politics/57928-pro-derzhperevorot-zelenskii-diznavsya-ne-vid-sbu-ce-sb.html

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>