Державний саботаж ЗСУ — на 2022 рік КБ «Луч» не отримало від Міноборони жодних замовлень на ПТРК

Попри явно недостатню кількість протитанкових ракет для відбиття можливої егресії Росії, їх більше ен будуть поставляти в ЗСУ. На 2022 рік Державне київське КБ «ЛУЧ» не отримало від Міноборони України замовлень на виробництво нових ПТРК.

Про це в інтерв’ю Донбас Реалії розказав Генеральний конструктор підприємства Олег Коростельов. Мова йде про протитанкові ракетні комплекси типу «Корсар» та «Стугна-П».

Це вперше коли з 2014 року українське оборонне відомство станом на жовтень не замовило нові комплекси.

Що стосується замовлення, то на жаль на наступний рік ми не маємо нічого, – сказав Олег Коростельов.

За весь час поставки вітчизняних протитанкових ракетних комплексів до Збройних Сил України склали декілька сотень пускових установок та близько семи тисяч ракет.

Оператор ПТРК «Корсар»

Зараз КБ «ЛУЧ» виготовляє протитанкові ракетні комплекси (ПТРК) «Корсар» та «Стугна-П» та боєприпаси до них в інтересах іноземних замовників.

Легкий переносний ракетний комплекс «Корсар» має дальність стрільби до 2,5 км та призначений для ураження нерухомих та рухомих броньованих цілей з будь-якими видами і типами броні.

Відео презентація:

ДП «Держ ККБ «ЛУЧ» постійно працює над поліпшенням вітчизняних ракетних комплексів, для прикладу у травні 2020 року для українських військових  було представлено «Корсар» з тепловізійним прицілом.

Окрім України вітчизняні ракетні комплекси збирають і за кордоном з поставлених з нашої держави комлектуючих, як то з 2018 року організовано компанією Jadara Equipment з Йорданії, де наш «Корсар» отримав назву Jadara Terminator.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>