Трухін є членом делегації Зеленського до США: чи приймуть після скандальної ДТП п»яного депутата американці?

Трухін є членом делегації Зеленського до США: чи приймуть після скандальної ДТП депутата американці?

Народний депутат від “Слуги народу” Олександр Трухін, який на підпитку спричинив дорожньо-транспортну пригоду в Києві, мав їхати разом з президентом Володимиром Зеленським на зустріч з лідером США Джо Байденом. Наразі інформацію про цю ДТП видаляють з авторитетних видань.  

Про це повідомляє шеф-редакторка “Центру новин” Ольга Витак.

“Цікаві факти відкрилися щодо ДТП з нардепом Трухіним. Виявляється Трухін, як член делегації, мав чи летить зі Зеленським до Байдена. Цей депутат мав з іншими слугами зустрітись з вищим керівництвом США. Тому вони видаляють інформацію про ДТП з авторитетних видань. Цікаво тепер чи полетить Трухін в США?! Чи президенту буде не соромно взяти з собою цього слугу? А саме головне чи понесе відповідальність Трухін перед законом?”, – пише журналістка.

Як відомо, дорожньо транспортна пригода сталася 23 серпня у Дарницькому районі.

“Водій автомобіля Audi не дотримався безпечної дистанції та швидкості руху. Він зіткнувся з автомобілем Ford, після чого перший транспортний засіб наїхав на автомобіль Daewoo. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди шість осіб, серед яких двоє дітей та Голова Комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі, отримали тілесні ушкодження”, – зазначило джерело.

Автомобіль “Audi”, яким керував народний депутат від “Слуги народу” Олександр Трухін не дотримався безпечної дистанції та швидкості руху, зіткнувся з автомобілем Ford, в якому перебував Лучано Лучі. У машині Audi знаходилось троє чоловіків у стані алкогольного сп’яніння.

Трухін є членом делегації Зеленського до США: чи приймуть після скандальної ДТП депутата американці?

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>