Зеленський має наміри подати воду в окупований Крим та імплементувати формулу Штайнмаєра

Президент України Володимир Зеленський має наміри подати воду в окупований Крим та імплементувати формулу Штайнмаєра. Для страхування на випадок масових протестів влада планує запровадити новий локдаун восени. 

Про це розповів народний депутат Гео Лерос в інтерв’ю виданню Цензор.НЕТ.

Він також заявив, що у вересні-жовтні 2021 року в Офісі президента “буде напружена осінь”.

І саме тому нам готують новий локдаун як страховку на випадок масових протестів. По-перше, Зеленський збирається подати воду до Криму. Тобто не жителям Криму, а Чорноморському флоту РФ, на секундочку! По-друге, він має намір імплементувати формулу Штайнмаєра, що також проти інтересів України. Для всього цього йому потрібен повний контроль над вулицею і парламентом. Непередбачуваний міністр МВС вже замінений на 100% свого, а в парламенті досі, знову ж таки, непередбачуваний Разумков зі своїми амбіціями. Знаючи вже его Зеленського, він намагатиметься Разумкова знімати – але це на закуску.

Гео Лероснародний депутат України

Лерос додав, що формула Штайнмаєра та вода до Криму є однією з умов вирішення ситуації на Сході країни, яку прийняв Зеленський.

За словами депутата, завдяки РНБО у Зеленського додалося самовпевненості.

“А в його партнерів і опонентів – з’явився страх, що він тепер може робити все що завгодно і як завгодно з повним відчуттям вседозволеності”, – підсумував Лерос.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>