Україна експортувала до США один «Дозор-Б»

Україна екпортувала до США одну бойову броньовану машину «Дозор-Б».

Про це в матеріалі «Один день із главою «Укроборонпрому» Юрієм Гусєвим» видання «Бабель» повідомив Михайло Морозов, заступник Гусєва з маркетингу та збуту.

Журналістам він розповідав про виставку «Зброя та безпека». У ній брали участь близько 40 підприємств, які входять до складу концерну і вони продемонстрували майже півтори сотні експонатів.

Він кілька хвилин розповідає про чисельні контракти підприємств концерну:

“Отримали гроші з Ефіопії, беруть участь у тендері Малайзії, можливе підписання контрактів в Іраку, продовжують боротися за гроші з Перу і сподіваються на партнерство з Бразилією”.

«Дозор-Б» на навчаннях 95 ОДШБр. Фото: ЗСУ

Але з промови не ясно, що це за контракти і партнерства, а також скільки це реально принесе грошей, зазначають журналісти.

“Американці купили в «Укрспецекспорту» «Дозор». Контракт на понад 500 тисяч доларів. Я сподіваюся, що машини їм сподобаються, вони відмовляться від своїх Хаммерів і купуватимуть наші «Дозори»”, — говорить Морозов.

Бронетранспортер «Дозор-Б» призначений для захисту екіпажу та десанту від вогню стрілецької зброї, уламків снарядів і мін, а саме: від 7,62-мм бронебійних куль з відстані 30 метрів та осколків 150-мм уламково-фугасного снаряда, підірваного на відстані 50 метрів.

Озброєння бойової машини – баштова кулеметна установка з дистанційним керуванням БПУ-12,7 з телевізійною камерою, тепловізійною камерою та лазерним далекоміром.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>