Реформи в Україні — ключові для партнерства зі США та протистояння агресії Росії, — сенаторка Шагін

Сенатори Джин Шагін, Роб Портман та Кріс Мерфі під час спілкування з пресою в Києві 2 червня

«Продовження втілення Україною важливих реформ зі зміцнення демократії — ключове для нашого тривалого партнерства та протистояння російській агресії», — написала сенаторка Джин Шагін у Twitter.

Джинн Шагін очолює делегацію сенаторів від Республіканської та Демократичної партій США, яка цього тижня відвідує Литву, Україну та Грузію. До делегації входить сенатор від Демократичної партії Кріс Мерфі та сенатор-республіканець Роб Портман.

Візит до України підтрверджує підтримку обох партій США «партнерству проти російської агресії а також продовженню реформ із зміцнення демократії та цілі стати частиною ЄС та НАТО», йдеться в дописі Шагін.

В Києві сенатори провели зустрічі з українськими урядовцями, представниками громадянського суспільства а також вшанували пам‘ять загиблих на сході України. «Сила України полягає не лише у збройних силах, а у виконанні обіцянки Революції Гідності», — зазначили у Посольстві США в Україні в дописі про візит делегації.

«Багаторічна двопартійна і двопалатна підтримка України в Конгресі США життєво важлива для нашого стратегічного партнерства у час, коли наша держава продовжує протистояти агресії РФ і втілювати реформи», — зауважив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Під час перебування у Литві сенатори провели зустріч із лідеркою білоруської опозиції Світланою Тихановською.Після України сенатори прямують до Грузії.

https://ukrainian.voanews.com/a/Senatory-kyiv/5913513.html

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>