На Київщині від COVID-19 померло подружжя переселенців, вони виховували 13 дітей

В Олександрівській лікарні 29 березня від коронавірусу померла багатодітна мати Діана Родікова — за тиждень після того, як через цю ж хворобу пішов із життя її чоловік Володимир

Про це повідомляється на сайті КОДА.

«У березні цього року Володимир разом з дружиною через ускладнення, спричинені коронавірусною інфекцією, були госпіталізовані до Васильківської центральної районної лікарні. На жаль, лікарям не вдалося врятувати подружжя. 20 березня 2021 року пішов з життя Володимир Володимирович. Діана Анатоліївна в критичному стані була переведена з Василькова до реанімації Олександрівської клінічної лікарні міста Києва, де 29 березня також померла», — йдеться у повідомленні.

Подружжя виховувало 13 дітей: п’ятьох рідних та 8 всиновлених. Зараз діти влаштовані до Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Сезенків”. Після проходження соціально-психологічної реабілітації Служба у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації прийме рішення щодо їх подальшого влаштування, максимально сприяючи, щоб вони залишилися разом.

Дитячий будинок сімейного типу Родікових на Київщині було влаштовано в 2014 році. Сюди багатодітна родина переїхала з Макіївки через початок війни.

Слідкуйте за подіями 

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>