Ексрозвідник ГУР не виключає, що Єрмак може бути російським агентом

Про це учасник спецоперації з затримання “вагнерівців” Роман Червінський розповів в інтерв’ю журналістці Христині Бондаренко.

Ексрозвідник ГУР висловив сумніви щодо того, чи приходив Єрмак, Голілашвілі чи дружина останнього перевірку на допуск до держслужби.

На запитання, чи були у нього підозри, що Єрмак може бути російським агентом, Червінський відповів: “Так, у мене особисто були”.

“У мене є певні елементи оперативної інформації, які показують, що ця людина працює, я не скажу, що на користь Росії  – вона бачить Україну з Росією. Братськими народами, це така собі радянська ідеологія, що нам краще бути разом із Росією.

Червінський вважає, що це було видно ще по його інтерв’ю, коли Єрмак з самого початку розповідав американським журналістам, що “патріоти винні в тому, що зараз війна, що це провокаційна війна з нашого боку, що Порошенко затіяв цю війну, він за неї відповість.. Він бачить, що України винна у війні”.

Ексрозвідник не має прямих доказів, але бачить низку дотичних в користь російських інтересів Єрмака: “Є таке поняття, як “агент впливу”. Це агент, який знаходиться на посаді – він не має права себе розкривати. Він сильний тим, що на високій посаді та може своїми рішеннями впливати на інтереси іншої держави”.

Роман Червінський розповів, як саме діє агент впливу: він не повинен чинити помилок, типу передачі інформації через мобільний телефон, але ідеологічно повинен діяти так, щоб Росія отримала вигоду – працюють на ту країну зсередини.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>