В центрі Сєверодонецька та на околицях продовжують точитись сильні бої

На фото наслідки російських обстрілів на Луганщині

Полковник запасу, координатор групи «Інформаційний спротив» Констянтин Машовець переконаний, в Сєверодонецьку ситуація вкрай складна, окупанти не припиняють завдавати ударів з важкого озброєння, місто постійно у вогні

Таку думку він висловив в етері Еспресо.

«Певна частина сил та засобів ЗСУ того угруповування, яке обороняли Сєверодонецьк, веде бої у західній та північно-західній частині міста, в районі промислової зони. Противник намагається втримати свої позиції. В центрі самого Сєверодонецька та південних краях міста точаться запеклі бої з перемінним успіхом: сторони почергово то займають, то відходять з певних позицій», — розповів Машовець.

Він додав, що російські загарбники підійшли зі східного та північного напрямку впритул до Сєверодонецька, а також підвезли техніку й обстрілюють позиції українських військ у місті.

«Позиції ЗСУ в Сєверодонецьку окупанти обстрілюють в постійному режимі, вони не припиняють завдавати удари з важкого озброєння по місту. Загалом ситуація там дуже складна», — наголосив він.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>