У планах російських окупантів є приєднання Генічеського району до анексованого Криму, — член Меджлісу кримськотатарського народу

окупація Криму

Український кримськотатарський політик поділився інформацією в етері Еспресо.TV.

«Росіяни відправляють з окупованого Криму в Генічеський район та Херсонську область в цілому представників своєї поліції та влади. Вони хочуть контролювати цей регіон і в планах окупантів є приєднання Генічеського району до Криму», — зазначив Берієв.

Щодо ситуації в окупованому Криму член Меджлісу повідомив, що вчора, 6 квітня 2022 р, росіяни провели обшук у громадського активіста, стоматолога Сервера Барієва. Зі смт Роздольне, де він мешкає, його відвезли в напрямку Сімферополя.

«У Криму також відбуваються обходи по домівках і збір інформації про людей призовного віку. За нашою інформацією, підготовка до весняного призову в росіян була виконана на 15%, тому з Москви приїхав десант, який розпочав активно працювати для виконання цього завдання», — зауважив Ескандер Берієв.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>