ПриватБанк повідомив про вручення ізраїльських позовів Коломойському та Боголюбову

ПриватБанк через газету «Голос України» повідомив про вручення ізраїльських позовів колишнім власникам банку Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову у справі банку «Дисконт».

Про це повідомляє пресслужба ПриватБанку.

«Відповідно до рішення ізраїльського суду від 26 квітня 2021 року, банк публікує повідомлення в газеті «Голос України» для вручення ізраїльського позову в Україні Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову, а також іншому відповідачу – В’ячеславу Карташову (їхня давня довірена особа, яка наразі обіймає посаду директора департаменту юридичного супроводу в ПАТ “Укрнафта”) відповідно до Гаазької Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах», — йдеться в повідомленні.

У банку зазначають, що Коломойському та Боголюбову вже був належним чином вручений позов в Ізраїлі, та в рамках їхніх та Карташова попередніх спроб уникнення вручення позову в Україні, ПриватБанк вживає цих подальших заходів для усунення будь-яких аргументів з їхньої сторони щодо того, що позов не був їм належним чином вручений, та забезпечити правосуддя ізраїльського суду щодо їхніх дій.

Як повідомлялося, ПриватБанк звернувся до Окружного суду м. Тель-Авів-Яффа (Ізраїль) із позовом до своїх колишніх власників та інших відповідачів стосовно, як заявляється, їхніх шахрайських дій, незаконного привласнення та відмивання коштів, в результаті чого, щонайменше 600 млн дол. (приблизно 16,5 млрд грн) були незаконно виведені з банку у 2007-2011 роках та розміщені на банківському рахунку в ізраїльському банку «Дисконт».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>